Autorius: agneirlauras | 29 gruodžio, 2009

IT „guru“ ir vietinės tendencijos

Gruodžio 28  d. (pirmadienis) … el.laiškai stringa darbinėse pašto dėžutėse jau n-toji diena. Biure sulaukiame eilinio vizito iš interneto paslaugų tiekėjo techninio darbuotojo. … jau parašyti keli laiškai serverio, kuriame sėdi kompanijos domeinai, administratoriui į Londoną. Abiejų grandinės dalyvių išvada – sunkumai kyla ne jų veiklos srityje. Patarė:

 – Kvieskitės IT specialistą.

Surandame vieną iš aktyvesnių saloje firmelę, kuri turi IT specialistą ir teikia savo paslaugas tokiose situacijose, į kurią mes patekome. IT specialisto valandos įkainis – (beveik) 150 Lt / val. Aplankyti mus gali šiandien – pirmadienį. Laukiame … 16.00 val. – niekas nepasirodė, niekas neskambino. Suprantame, kad šiandien niekas mums dėmesio neskirs.

Gruodžio 29 d. ryte, „darbščioji“ sekretorė skambina į firmelę ir teiraujasi, kada IT specialistas galėtų mums pagelbėti. Gauname atsakymą, kad 10.00 specialistas mus apsilankys. 10.30 val. nesulaukę jokios žmogystos, skambiname į firmelę pranešti, kiek yra šiuo metu valandų. Sekretorė ateina pas mane su šypsena veide:

– IT specialistas šiuo metu yra laisvas, bet neturi transporto priemonės … klausia, ar mes negalėtume su savo automobiliu atvažiuoti ir atsivežti “išgelbėtoją”.

Čia nesusilaikysiu be nuobodžių detalių. Atstumas nuo minėtos firmelės iki vietos, kur specialistas labai laukiamas – apie 15 min. pėsčiomis … taip, kepinant karštai saulei. Bet, dar vakar , tomis pačiomis gatvėmis, tvarkydamas reikalus, pėsčiomis nukeliavau dvigubai (jeigu ne trigubai) ilgesnį kelią. Nesudegiau, neištirpau ar kaip kitaip savęs nesužalojau … gal tik šiek tiek daugiau nei įprasta sudeginau kūno kolorijų. 😉

Apsikeitę šypsenomis su sekretore, nusprendžiu, kad nuvažiuosiu ir atsivešiu IT “guru”. Maža kas – gal specialistas turi atsinešti didelius lagaminus prietaisų, laikmenų ar kitokių atsarginių detalių. Žinant, jų norą, žinias bei sugebėjimą pasiruošti darbui, ši mano prielaida verta … būti paskelbta šventa ir labai, labai, labai užjaučiančia.

Sekretorė skambina ir praneša, kad mūsų automobilis atsiveš IT specialistą. 10.50 val. sekretorė grįžta su dar didesne šypsena:

– IT specialistas nusprendė šiuo metu užkąsti ir firmelės žmonės mums paskambins, kai jis baigs užkandžiauti.

Čia svarbu paminėti, kad pietauti saloje yra tradicija 13.00 val. Man prireikė šiek tiek pastangų persiorientuoti – juk Lietuvoje ši ritualas dažniausiai vyksta 12.00 val.

Kažkada Vilniuje girdėjau draugų diskusiją, kokios pareigos ir įgaliojimai yra aukščiau už įmonės (firmos) prezidentą. Diskusijos išvada – vyr. redaktorius. Panašu, kad šiame pasaulio užkampyje tai bus IT specialistas ;). Darosi labai įdomu, kuo baigsis ši linksma istorija. 😀

… 12.00 val. sekretorė ėmėsi iniciatyvos (retas reiškinys) ir paskambino į firmelę, pasiteirauti, ar IT “guru“ skaniai užkando? Firmelės administratorė pranešė, kad mums pažadėtas IT specialistas išvažiavo pas kitą IT specialistą, kuris pateko į avariją … o gal tik į bėdą (angl. accident). Na jau pradeda intriguoti, kokių ir kiek pasiteisinimų mes dar išgirsime.

17.00 val. … taip šiandien daugiau nieko ir neišgirdome nei iš firmelės, nei iš IT “guru“. Gal vienoks čia ir gėris turėti reikalų su viena iš laimingiausiai pasaulyje besijaučiančių tautų. 2006 m. Dominyka buvo pripažinta 4-ja (iš 178) pagal laimingumą šalimi (Planet Happy Index). Daugiau apie tai: www.bbc.co.uk/caribbean/news/story/2006/07/060714_happydominicans.shtml , http://forums.canadiancontent.net/news/48451-worlds-happiest-country.html.


Responses

  1. Guess who’s back.

    • Tu?


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Kategorijos

%d bloggers like this: