Autorius: agneirlauras | 29 rugsėjo, 2009

Tiksli renginio programa tik po renginio

2009 rugsėjo 27 d. Dominykoje prasidėjo renginių ciklas, skirtų Nepriklausomybės dienai paminėti. Tik va, vis dar bandome sau atsakyti, kas nuo ko įgijo nepriklausomybę. Gal kažkas tiesiog atsikratė  brangiai kainuojančio, buvusios imperijos lopinėlio? Tikimės, diskusija su p. Lennox E. Honychurch, kuris yra internetinio puslapio http://www.lennoxhonychurch.com autorius, išsklaidys mūsų abejones.

Renginiai šia tema vyks rugsėjo 26 d. – lapkričio 4 d. Jeigu būti visai tiksliam, oficiali programa teigia, kad renginiai prasidės rugsėjo 25 d. 17.30 val. Bet juk mes jau su patirtimi ;).

Viskas prasidėjo nuo to, kad turėjome pasinaudoti asmeniniais ryšiais Dominyką populiarinančioje kontoroje (www.discoverdominica.com / http://www.dominica.dm), norėdami sužinoti, kokie ir kada renginiai vyks. El.paštu gavome oficialią renginių programą.

Agnė tą pačią dieną biure gauna oficialu pakvietimą į aukščiau minėtą atidarymą. Jame rašoma: kviečiame apsilankyti renginyje, kurio pradžia 17.30 val. rugsėjo 26 d.

Visų mūsų dienoraščio skaitytojų atsiprašome, kad tekstas perkrautas skaičiais, bet juk kalba eina apie laiko suvokimą ;).

Rugsėjo 25 d. pakeliui iš darbo į namus, numatytoje renginio vietoje, sustojame pasitikslinti, kurią dieną iš tikrųjų vyks renginys. Prie senojo malūno – dabar tai kultūrinių renginių vieta (Old Mill Cultural Center; http://www.dominicaheritage.org/inventory.cfm?record=41) – vartų Senojo Malūno kultūros centro direktorius patvirtina, kad renginys nukeltas į rugsėjo 26 d.

Išaušo, turiningų renginių pasiilgusiems, lauktoji rugsėjo 26 d. Į renginį atvažiuojame pritaikę žinias, apie vietinį laiko suvokimą – šiek tiek po 17.30 val. O ten randame jau įsiplieskusią šventę. Pro vartus einame su karibietiška ramybe. Ten gauname renginio programėlę, kurioje parašyta, kad pirmasis renginio pasirodymas vyks (t.y. jau vyko) 16.30 val.

Tikriausiai galite numatyti mūsų mintis ir jausmus, kai jau tuziną kartų esame įsitikinę jog retas kuris renginys čia prasideda nevėluodamas bent 15 – 30 min.

Panašu, kad į „perliukų“ knygą galime įrašyti sekančią tendenciją: apie renginio laiką, trukmę ir programą gali sužinoti tik atvykęs į renginį. O pati tiksliausia informacija bus renginiui pasibaigus.
Tikriausiai, čia turi gimti ir užaugti, kad nujaustum, kada ir koks renginys prasideda, nepriklausomai nuo oficialiai paskelbto renginio laiko.


Responses

  1. Mini istorija is gyvenimo Kipre. Ruosiames mes su Edziu i klasikines gitaros koncerteli. Programoje parasyta, kad renginys vyks Shoe Factory, tarytum absoliuciai visi zinotu, kur tas Shoe factory yra. Paskambinam renginio organizatorei (teko susipazinti asmeniskai, kad sugebetume laiku patekti i renginius), bet jai labai sunkiai sekesi paaiskinti, kur gi tas Shoe Factory yra. Supratom tiek, kad kazkur senamiestyje… Klausinejom zmoniu, vazinejom vijoklinemis senamiescio gatvelemis bandydami rasti ta izymia vieta… Radom… Po kokiu 40 minuciu… Nepavelavom, nes pagal kiprietiska mada, koncertai veluoja bent jau pusvalandi maziausiai… Beje, koncertas buvo nuostabus 🙂


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Kategorijos

%d bloggers like this: