Autorius: agneirlauras | 22 spalio, 2008

Madų šou ir Lauro debiutas fotografijoje

Viskas prasidėjo labai netikėtai. Lauras stovėjo banke eilėje ir kaip visada ieškodamas naujų kadrų nešiojosi su savimi fotoaparatą. Prie jo priėjo moteris ir paklausė ar jis negalėtų sekmadienį pafotografuoti madų šou. Štai taip mes patekome į Yolander James  kolekcijos pristatymą. Dizainerė yra gimusi Dominykoje, tačiau 1989 metais išvyko į Vokietiją. Šiuo metu yra atidariusi savo „boutique“ saloną Hamburge ir kuria vokiečių ponioms J. Pirmą kartą pristatė savo kolekciją Dominykoje.

Yolander James

Yolander James

Laurui buvo nemažas iššūkis fotografuoti madų šou. Pasiskolino blykstę, su kuria ilgai bandė susitarti, pyko ant fotoaparato, ant blykstės ir ant abiejų kartu… Tačiau rezultatas buvo geras. Na dar neaišku ar patiks dizainerei, bet Lauras ir nepretendavo į aukštąjį pilotažą bei perspėjo, kad yra tik fotografas megėjas. Prakaituota patirtis byloja: norėdami, mėgautis fotografijos procesu ir išgauti padorų rezultatą, turėkite jūsų naudojamam fotoaparatui pritaikytą blykstę. Taigi Lauras sunkiai dirbo, o aš tuo tarpu išsipusčiusi ir netgi su makijažu bei užsidėjusi akinius sedėjau antroje eilėje ir žiūrėjau „aukštąsias“ madas. 

Prieš prasidedant renginiui

Prieš prasidedant renginiui

Su irgi išsipusčiusiomis pažįstamomis

Reikia pripažinti, kad buvo tikrai gražių drabužių, vieną suknelę net norėčiau nusipirkti, bet ji patiko ir šalia sėdinčiai amerikietei, tad nusprendžiau su ja nekonkuruoti. 

Man patikusi suknelė, tik gaila ne visa matosi

Man patikusi suknelė, tik gaila ne visa matosi

Didžioji kolekcijos dalis buvo labai „sexy“ – na LAAAABAI „atvira“.J Aš niekad taip neapsirengčiau. Na, bet aš daug ko neapsirengčiau, ką matau viešumoje dėvint. Tad aš gal ir ne rodiklis. J

Jei dabar dėmesio gatvėje netrūksta – net ir būnant su Lauru drąsesni (o gal bukesni) šūkalioja „hey blondy“ – tai kas būtų jei dar ir demonstruotus drabužius apsirengčiau…
Dalis drabužių man pasirodė abejotinos kokybės ir nesupratau, kaip ji įtinka reiklioms vokiečių ponioms. Na bet gal tai kas buvo rodoma ant scenos, ir tai ką ji siūlo klientėms yra visai kas kita. Po mano įspūdžių ir komentarų, Lauras siūlė daugiau nesidėti akinių tokiuose renginiuose. Tikriausiai, per daug visokių detalių matau ir viską kritikuoju – tai siūlai buvo išlindę, tai manekenės ir palto pečių linijos nesutapo, tai siūlės nelygios, tai medžiagos pigiai atrodė. Na žodžiu, elgiausi kaip kokia išpaikusi mados kritikė Dominykoje.
J

Renginyje dalyvavo Dominykos prezidentas su žmona. Prezidentienė nuo vidurio pasirodymo miegojo, na o vyras su malonumu stebėjo ne visada padoriai pridengtas Dominykos grožybes, pilnai apsirengusias manekenes.

Kai seniai labai seniai žiūrėdavau „Fashion Show“ televiziją, galvojau, kad baisiai didelio čia daikto pavaikščioti ant scenos. Maniau, kad didelio mokslo nereikia. Bet kai pamačiau vietines manekenes, supratau, kad išgauti „katės eisena“ (angl. cat walk) reikia daug pastangų, įgūdžių ir kantrybės. Na va aš ir vėl kritikuoju. Bet patikėkit, kai kurios ant scenos vaikščiojo tragiškai. Na gal nedramatizuosiu, tiesiog vaikščiojo juokingai. J Net jei nusiimčiau akinius nepadėtų.
Renginys buvo smagus … kai už bilietą nereikėjo mokėti 20 XCD (apie 20 Lt.). Žiūrovų buvo nedaug – tikriausiai jiems nėra įdomu mados pristatymai? Gal jiems užtenka jūros, saulės ir dašinų (šakniavaisiai primenantys nebaigtas virti bulves). Gal čia ir glūdi atsakymas, kodėl Dominykos gyventojai, pasak Pasaulinio tyrimo, buvo pripažinti treti pagal suvokimą, kiek jie yra laimingi (laimingiausia buvo pripažinta viena iš Skandinavų tauta). Mažą susidomėjimą renginiu vietiniai bandė aiškinti didele gausa šiuo metu vykstančių kitų renginių. Mano kritiškas ir atsargus požiūris į vietinių pasakojimus kuždėjo, kad Roseau miestelyje (sostinėje) tą sekmadienio vakarą buvo pakankamai ramu.
Keletas patikusių drabužių pasimėgavimui:

 

 

 

 

 

 


Responses

  1. Tikslumo deliai, Lauro debiutas fotografijoje tikriausiai prasidejo 80 – 90’aisiais ;), kai klaseje dalindavau is klasioku susiburimu ir vonioje iskeptas nuotraukas. Yolander sou – buvo mano debiutas, kaip fotografo, aukstojoje madoje. 😉


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Kategorijos

%d bloggers like this: