Autorius: agneirlauras | 22 gegužės, 2008

Apsilankymas teatre

Vieną šeštadienį išgirdome, kad pagaliau kultūros namuose „Arawak House of Culture“, kuriuos dažniausiai matydavom uždarytus, vyks spektaklis “Diaspora“. Pirmą sekundę labai nudžiugome, bet paskui nusprendėme labai daug vilčių į šį renginį nedėti J. Įėjimas kainavo 25 XCD (apie 23 Lt) žmogui. Atėjus į spektaklį, prie įėjimo pasiūlė nusipirkti programėlę. Pamanėm, kad bus naudinga pasiskaityti apie spektaklį, aktorius, režisierių. Deja, teko nusivilti, nes tai buvo labiau reklaminis laikraštukas. O paskaitę apie spektaklį supratome tik tiek, kad tai bus apie Karibų salų išeivių diasporos gyvenimą JAV. Tačiau buvome ir maloniai nustebinti, nes spektaklis vėlavo tik 10 min., o žiūrovai atėjo pasipuošę kaip į intelektualų šventę. Gal mes jau daromės snobai, bet prisižiūrėjus tiek netvarkos gatvėje, smagu bent kartais matyti tvarkingus žmones J. Kelių birbiančių ventiliatorių pagalba, salėje buvo palaikoma spektakliui tinkama temperatūra. Deja, bet prisirinkus beveik pilnai salei – temperatūra stipriai pakilo ir pradėjome gailėtis, kad neturime vėduoklių.

Agnė jau kelinta savaitė kovoja su varginančiu kosuliu. Tačiau noras pasikultūrinti nugalėjo, ir mes ryžomės pasižmonėti. Po 10 minučių spektaklio prasidėjo kosulio priepuolis, tad teko palikti salę. Lauras tęsė vienas. Koridoriuje kosėjant su didžiausio priepuolio simptomais, persigandęs personalas pasiūlė karšto vandens kosuliui nuraminti. Jėga! Pagalvojau, pagaliau galėsiu tęsti žiūrėti spektaklį. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad siūlytas „hot water“ ( liet. karštas vanduo) yra tiesiog vanduo ne iš šaldytuvo J. Na bet ačiū ir už tai, nes truputį padėjo. Į salė grįžti nedrįsau, nes nesinorėjo visiems gadinti spektaklio su savo kosuliu, tad teko žiūrėti tarpduryje.

Po pirmo veiksmo buvo nuspręsta į antrąjį nebegrįžti. Nors ir nebūdami teatro ekspertai, tačiau matę nemažai spektaklių, turime konstatuoti, kad aktorystės lygmuo tik šiek tiek aukštesnis už Lietuvoje esančios kokios nors mokyklinės trupės. Tikrai nenorime sumenkinti nei mokyklos trupių, nei vietinio teatro, bet ne to mes ėjome pažiūrėti. Garso kokybė buvo apgailėtina, kalba ir pokštai tik vietiniams suprantami.

Nėra to blogo kas neišeitų į gerą J. Draugas atsiuntė nuorodą į A.Mamontovo puslapį ir informavo, kad Guanajuato mieste (Meksikoje) bus Eimunto Nekrošiaus spektaklis „Hamletas“! Mes jau pradėjom nagrinėtis galimybes patekti į šį spektaklį ir lygintis išeiginius rūbus. Važiuosime į Meksiką !!! J


Responses

  1. Ufff… 😦 Nepasisekė. Bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Lietuvoje neteko pamatyti Nekrošiaus, tai dabar už jūrų marių vandenynų pamatysite 🙂


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Kategorijos

%d bloggers like this: